1. Zebrania z rodzicami w dniach 2,7,8 i 9 marca
  2. Dnia 21 marca przedszkole organizuje dla wszystkich przedszkolaków wycieczkę do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.Wyjazd o godz.10.00, prosimy szczególnie w tym dniu o przyprowadzenie dzieci do godz. 8.00-8.15. W programie: wiosenne przedstawienie, zajęcia plastyczne, drugie śniadanie, spacer wśród zwierząt, zwiedzanie wystawy i powrót do przedszkola na obiad. Bardzo prosimy o wypełnianie Kart uczestnictwa w wycieczce.
  3. Dnia 22 marca od godz. 10.00 odbył się konkurs recytatorski w Chomęcicach. Nasze Przedszkole reprezentowało 3 dzieci z grupy”Kwiatki”, którzy wrócili z wyróżnieniem, dyplomami i upominkami.
  4. Dnia 28 marca Rada Rodziców organizuje dla dzieci z grupy Delfinki i Motylki wycieczkę do kina Apollo na teatrzyk „Kot w jednym kapeluszu”
  5. W dniach 28-31 marca dzieci wraz z nauczycielami wykonywali prace konkursowe pt.”Zajączek wielkanocny”,które zostały przekazane organizatorowi STARY BROWAR w Poznaniu. Jedno z naszych dzieci z grupy Delfinki zdobyło wyróżnienie w tym konkursie – gratulujemy.
  6. Dnia 29 marca w przedszkolu gościmy ART BONZAI z koncertem pt.” Rozmowy Rozdęte”. Koszt jest jak co miesiąc pokrywany z wyprawki.
  7. 31 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt.”Kopciuszek” Tego dnia był fotograf i wykonał     6-latkom zdjęcia w togach a młodszym dzieciom w stroju japońskim.