Jesteśmy w Komornikach przy ulicy Poznańskiej 89 w parterowym budynku spełniającym wszelkie wymagania i normy bezpieczeństwa P.poż. i Sanepidu. Posiadamy wszystkie wymagane odbiory i zgody na prowadzenie przedszkola. Jesteśmy zarejestrowani jako placówka oświatowa w UG. Komorniki i działamy od 2013 r.

W naszym przedszkolu może przebywać 75 dzieci w 4 grupach : MOTYLKI, MISIE, DELFINKI i KWIATKI. Dla dzieci przygotowaliśmy 4 przestronne, kolorowe,funkcjonalne i bezpiecznie urządzone sale z własnymi łazienkami oraz 2 szatnie. Na tyłach budynku znajduje się piękny, rekreacyjny ogród i plac zabaw, boisko do piłki nożnej I piaskownice. W ogrodzie rosną maliny (bezkolcowe), które w okresie dojrzewania owoców cieszą się wielkim zainteresowaniem dzieci. Zadaszone miejsca w ogrodzie umożliwiają prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. Do przechowywania pomocy edukacyjnych, sprzętów do zabaw i gier posiadamy duży magazyn.

Oprócz dogodnego dojazdu, rodzice na terenie przedszkola mają do dyspozycji miejsca parkingowe.

W naszym przedszkolu mówimy po polsku i angielsku. Język angielski towarzyszy dzieciom w codziennych czynnościach, grach i zabawach, praktycznie cały dzień. Dzięki całodziennemu obcowaniu z językiem angielskim dzieci w naturalny i bezstresowy sposób zaczynają rozumieć i mówić- początkowo pojedyncze słowa, potem całe zwroty i we właściwym dla siebie czasie zaczynają bezstresowo posługiwać się tym językiem, co bardzo ułatwia im później naukę języka angielskiego w szkole. Dodatkowo codziennie są prowadzone zajęcia z języka angielskiego w oparciu o specjalny  program multimedialny WOW.

2 razy w tygodniu odbywają się ciekawie prowadzone w formie  zabawy zajęcia z języka angielskiego przez panią Olgę-  firma zewnętrzna

„KRAINA TALENTÓW” – to miejsce zapewniające dzieciom wymarzone warunki na aktywne i ciekawe spędzenie czasu, połączone z bezstresowym zdobywaniem wiedzy, promując tym samym intelektualny i fizyczny rozwój dzieci.

Nad bezpieczeństwem i realizacją programu czuwa doświadczona i wymagająca Pani dyrektor oraz wykwalifikowana kadra wychowawców przedszkolnych, a nowatorski program edukacyjny zapewnia wszechstronny rozwój dziecka.
Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Dla zapracowanych Rodziców o KRAINIE TALENTÓW w dużym skrócie :

K – kreatywna, pełna zapału kadra pedagogiczna
R – radość i uśmiech każdego dziecka
A – atmosfera rodzinna
I – indywidualna i troskliwa opieka
N – nauka samodzielności w codziennych czynnościach
A – atrakcyjne zajęcia dodatkowe

T – talenty dzieci są rozwijane i wspierane
A – artystyczne zajęcia plastyczne i florystyczne
L – liczne wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi
E – edukacja poprzez zabawę
N – nowatorski program dydaktyczny
T – troska o dobre wychowanie
Ó – oswajanie z językiem angielskim (mówimy po polsku i angielsku)
W– wsparcie psychologiczno-logopedyczne
KRAINA TALENTÓW to miejsce zapewniające dzieciom wymarzone warunki na aktywne i ciekawe spędzenie czasu, połączone z bezstresowym zdobywaniem wiedzy, promując tym samym intelektualny i fizyczny rozwój dzieci.
Naszym celem jest rozbudzanie talentów i rozwijanie twórczej aktywności dzieci poprzez prowadzenie różnorodnych form ciekawych i kreatywnych zajęć edukacyjnych podczas których stymulujemy wyobraźnię i rozwijamy nie tylko zdolności manualne dzieci.

Uczymy dzieci samodzielności, wspieramy i pomagamy im, szczególnie w trudnych chwilach. Jesteśmy zawsze z nimi i tuż obok, aby mogły się czuć bezpieczne i kochane.
Leżakowanie w przedszkolu nie jest obowiązkowe, uwzględniamy indywidualny rytm dnia i aktywność każdego dziecka.

Tworzymy miłą i ciepłą atmosferę, czas tutaj spędzony poświęcany jest na wszechstronny rozwój umysłowy i fizyczny, kształtowanie wyobraźni oraz społecznej i emocjonalnej dojrzałości dziecięcej, na uczenie poczucia własnej wartości, koleżeństwa i zasad higieny.
Dajemy dzieciom poczucie bezpieczeństwa, uczymy tolerancji i współżycia w grupie.

Jesteśmy po to, aby otoczyć dziecko fachowa opieką i przyjazną atmosferą.
Podążamy za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektując jego potrzeby, wspierając w dążeniu do celu i niezależności.

Organizujemy wycieczki do różnych ciekawych miejsc i spotkania z ciekawymi ludźmi. Wszystkie wyjścia poza przedszkole są odpowiednio planowane pod kątem realizacji programu, zapewniając bezpieczeństwo dla dzieci oraz niezapomniane przeżycia.